• Škola otevřená všem
        • Novinky

• Úspěch mladých fotbalistů na McDonald's Cupu

• 24.04.2019 14:24
          • Středa - 24. dubna byla úspěšným dnem pro naše fotbalové družstvo 2. - 3. tříd , které se zúčastnilo turnaje Mc Donald's Cup ve Štítné nad Vláří.

• Patron všech rytířů - Sv. Jiří vítězně vedl naše statečné družstvo z jedné bitvy do druhé. Celkem jasně jsme si v základní skupině poradili s celky ZŠ Luhačovice (4:0), ZŠ Štítná (2:1) a ZŠ Újezd (5:0). V semifinále jsme udolali i nebezpečný Nedašov (3:0) a postoupili do samotného finále. Až v posledním zápasu jsme byli přes velkou bojovnost přinuceni sportovně uznat technicky a takticky vyspělejšího soupeře ZŠ Slavičín, který nás porazil (2:5) a celý turnaj ovládl bez jediné prohry.

I tak si naši borci zasloužili uznání a krásné medaile za celkové druhé místo, kterým si rovněž zajistili účast v okresním finále tohoto turnaje v Brumově-Bylnici.

Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy těmto hráčům: Jaroslav Šmotek, Tony Nguyen, Pavel Trčka, Martin Floreš,  Tobiáš Šulík, Sam Fryzelka, Pavel Švach, Dan Hověžák, Dominik Míča, Radim Sáblík, Matyáš Mudrák, Pavel Bartoš.